فهرست

سومین جلسه کمیته ی HISدانشگاه برگزار گردید

دستورالعمل ابلاغی دفتر آمار و فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت در حوزه تعیین تعرفه قراداد پشتیبانی HIS در دانشگاه علوم پزشکی بابل اجرائی می گردد.

سومین جلسه کمیته HIS  دانشگاه با حضور دکتر ربیعی رئیس محترم دانشگاه، دکتر شریف پور معاونت محترم درمان و مدیران مراکز درمانی واحدهای تابعه دانشگاه روز یکشنبه مورخ 25 خردادماه برگزار گردید. در این جلسه دکتر یمین فیروز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات ضمن ارائه گزارش از عملکرد مراکز درمانی در حوزه خدمات الکترونیک سلامت از زحمات مدیران و کارکنان مراکز درمانی تقدیر و تشکر کرد و کسب رتبه 8 کشوری در حوزه توسعه خدمات الکترونیک سلامت را به تمامی دست اندرکاران و زحمت کشان حوزه سلامت در دانشگاه علوم پزشکی بابل تبریک گفتند.

ایشان همچنین ابراز امیدواری کردند با تلاش همکاران در حوزه HIS انشاءاله در آینده ای نزدیک ماژول های جدید سپاس(مدیریت تخت، پذیرش برخط، نسخه الکترونیک و استعلام هویت و بیمه) در کلیه مراکز درمانی راه اندازی و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

دکتر ربیعی نیز ضمن تشکر از خدمات ارزنده مدیران و همکاران تاکید کردند باتوجه به برنامه عملیاتی و ضرورت حرکت به سوی توسعه دولت الکترونیک، می بایست در حوزه IT از تمامی ظرفیت های موجود در دانشگاه استفاده کرد و توصیه کردند مراکزی که در بخش HIS به روزآمدی نرسیدند و رتبه مناسبی کسب نکردند از تجربیات مراکز موفق تر استفاده نموده و جایگاه خود را در ماه های بعد ارتقاء دهند.