فهرست

جلسه وب کنفرانس معاونین درمان و رؤسای بیمارستان های تابعه دانشگاه علوم پزشکی با حضور مقام عالی وزارت

جلسه وب کنفرانس معاونین درمان و روسای بیمارستان های تابعه دانشگاه علوم پزشکی با حضور مقام عالی وزارت و معاون محترم درمان در روز یکشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ برگزار شد. در این جلسه دکتر سید فرزاد جلالی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل به همراه معاونت درمان بصورت وب کنفرانس حضور پیدا کردند.

جشن روز مهندس برای اولین بار در دانشگاه علوم پزشکی بابل

مراسم گرامیداشت روز مهندس با حضور دکتر جلالی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی، دکتر جهانیان معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و جمعی از مدیران و همکاران دانشگاه مورخ ۹۶/۱۲/۱۶ در سالن شهید شجاعیان دانشگاه برگزار شد.

برگزاری جلسه وب کنفرانس با حضور هیات امنای دانشگاه ها

جلسه وب کنفرانس با حضور هیات امنای دانشگاه ها / دانشکده ها با محوریت تنظیم بودجه ۱۳۹۷ و نیز ایجاد هماهنگی لازم به میزبانی معاونت برنامه ریزی و راهبردی و هماهنگی دکتر علی اکبر حق دوست برگزار شد.

گزارش پیشرفت کار پروژه دیتاسنتر دانشگاه و بررسی موانع و مشکلات مربوطه

در این جلسه مهندس حسین پور به همراه دکتر یمین فیروز مدیریت اداره آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه ضمن ارائه گزارشی از فعالیت ها و اقدامات انجام شده در مورد موانع و چالش های این پروژه به صحبت پرداختند.

دومین جلسه دوره آموزشی ضمن خدمت حاکمیت فاوا

جلسه دوم دوره آموزشی ضمن خدمت حاکمیت فاوا در روزهای شنبه مورخ ۹۶/۱۲/۹ از ساعت ۸ الی ۱۳ در کلاس آموزش ضمن خدمت واقع در طبقه فوقانی معاونت تحقیقات و فناوری (گزینش سابق) با حضور کلیه رابطین و کارشناسان فناوری اطلاعات برگزار گردید.

دوره آموزشی ضمن خدمت حاکمیت فاوا

جلسه اول دوره آموزشی ضمن خدمت حاکمیت فاوا در روزهای شنبه مورخ 5/12/96 از ساعت 8 الی 13 در کلاس آموزش ضمن خدمت واقع در طبقه فوقانی معاونت تحقیقات و فناوری (گزینش سابق) با حضور کلیه رابطین و کارشناسان فناوری اطلاعات برگزار گردید.

نشست مشترک روسا و معاونین آموزشی دانشگاهها و دانشکده های علوم پزشکی

نشست مشترک روسا و معاونین آموزشی دانشگاهها و دانشکده های علوم پزشکی کشور با حضور مقام محترم وزارت و دکتر جلالی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل و دکتر نوین نیک بخش معاون آموزشی دانشگاه بصورت وب کنفرانس مورخ 96/11/28 برگزار گردید.

یکم تا هفتم اسفند ، هفته مهندسی و پنجم اسفند روز مهندس بر همه مهندسان ایران زمین به ویژه مهندسان IT مبارک باد.

نسشت صمیمی دکتر جلالی با همکاران حوزه آمار و فناوری اطلاعات

در این جلسه دکتر یمین فیروز مدیریت اداره آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه ضمن تبریک به دکتر جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل گزارشی از فعالیت ها و اقدامات انجام شده و پروژه های در حال اجرای آن اداره ارائه دادند.

جناب آقای مهندس حسین پور، درگذشت پدربزرگ عزیزتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض می نمائیم.

درگذشت نابهنگام حاج سید صادق انوری را به خانواده محترم ایشان تسلیت عرض نموده و از خداوند سبحان اجر اخروی برای آن عزیز سفر کرده و صبر و بردباری برای خانواده آن مرحوم مسئلت داریم .

اولین جلسه هماهنگی استقرار سیستم اطلاعات مدیریتی(MIS) دانشگاه

اولین جلسه هماهنگی برای استقرار سیستم اطلاعات مدیریتی دانشگاه روز دوشنبه مورخ 27 آذرماه با حضور دکتر ربیعی ریاست محترم دانشگاه و معاونین در محل دفتر ریاست برگزار گردید.در این جلسه ابتدا دکتر جهانی مسئول بسته اعتبار بخشی گزارشی از فرایند و نتایج اعتبار بخشی سال گذشته دانشگاه ارائه دادند و تاکید کردند دانشگاه کلان منطقه یک دو سال فرصت دارند تا سامانه MIS را در دانشگاههای خود مستقر کنند.

برگزاری جلسه بررسی مسایل و مشکلات مدارک ارسال به سامانه سپاس

دکتر یمین فیروز مدیر محترم آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه ضمن خیر مقدم به اعضای جلسه، در خصوص اجرایی شدن دستورالعمل ابلاغی تاکید و مواردی را درخصوص مشکلات و تعاملات با شرکت بیان کردند. در ادامه کارشناسان مراکز درمانی نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را در خصوص خدمات پشتیبانی شرکت پویا سامانه ارائه نمودند مقرر گردید کارشناس های IT و HIS بیمارستان ها و شرکت پویا سامانه با همکاری یکدیگر نسبت به صحت وارسال بموقع پرونده های ارسالی به سپاس اقدام نمایند.